У штабі ООС підтвердили інформацію про вибух міномета “Молот”

25 Вересня 2018, 12:56

Унаслідок розриву міномета "Молот" в одній з військових частин постраждало двоє українських військових. Цю інформацію підтвердили у прес-центрі штабу ООС.

 

"Двоє військовослужбовців (а не троє, як невірно вказали окремі засоби масової інформації) зі складу мінометного розрахунку отримали легкі дотичні поранення", – йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що 23 вересня під час виконання бойового завдання щодо ведення адекватного вогню у відповідь у каналі ствола міномету М120-15 “Молот” розірвалась міна. За даним фактом внесено до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань кримінальне провадження за статтею 414 частина 2 Кримінального кодексу України “Порушення правил поводження зі зброєю, а також із речовинами і предметами, що становлять підвищену небезпеку для оточення”.

 

"За попередніми висновками первинної перевірки, яка здійснювалася безпосередньо на місці, де відбувалася бойова робота, та в ході опитування поранених військовослужбовців, з'ясовано наступне. Ймовірно, причина розриву міни полягає в невірній підготовці боєприпасу до стрільби, в тому числі, недотримання правил її зберігання",  – повідомили у штабі.

 

Стан поранених військовослужбовців задовільний, їм надається вся необхідна медична допомога у військовій медичній установі. Загрози для їхнього життя немає.

 

Нагадаємо, у вівторок, 25 вересня, у Збройних силах України вибухнув міномет "Молот",внаслідок чого, як повідомлялось, троє українських військових зазнали поранень.