У штабі АТО розповіли про розмінування Вуглегірської ТЕС

26 Жовтня 2015, 19:35

Військові сапери здійснюють розмінування Вуглегірської ТЕС. Про це повідомили в прес-центрі АТО в Facebook.

«День у зоні проведення АТО пройшов без порушень Мінських домовленостей. Триває відновлення інфраструктури Донбасу. Сьогодні військові сапери продовжили розмінування Вуглегірської ТЕС. До розмінованих ділянок ремонтники місцевих електромереж вже отримали доступ.  Також відновлено 2.5 кілометри газопроводу на ділянці Мар’їнка – Коасногорівка. До населеного пункту Артемово від волонтерів Дніпропетровська доставлено теплі речі», – йдеться у повідомленні.

Вуглегірська теплова електростанція – найпотужніша електростанція, що входить до складу ДАЕК «Центренерго», розташована в місті Світлодарськ Донецької області, і перший за величиною енергогенеруючий об'єкт на території Донецької області. ТЕС забезпечує енергією найбільш промислово розвинені північно-східні регіони України. Проектна потужність Вуглегірської ТЕС становить 3600 МВт. Кількість енергоблоків – сім. Проектне паливо: енергоблоки 300 МВт – вугілля марки ГСШ з калорійністю 5000 ккал/кг, енергоблоки 800 МВт – газ.

Як повідомлялося, у лютому Вуглегірська ТЕС двічі припияла роботу через брак вугілля та через пошкодження трубопроводу внаслідок боїв на Донбасі. Крім того, ТЕС зупинялася через обстріл наприкінці липня.