У Штабі АТО повідомили про зухвалу провокацію бойовиків у неділю ввечері

13 Березня 2016, 20:51

Окупаційні сили на Донбасі здійснили провокацію та обстріляли власну територію для звинувачення у цьому сил АТО. Про це повідомили на сторінці прес-центру Штабу АТО у мережі Facebook.

«НЗФ о 17:35 зухвало здійснили обстріл околиць н.п. Крута Балка з застосуванням важкої артилерії калібру 122 мм яке, відповідно до Мінських домовленостей, не повинно знаходитись поблизу лінії розмежування. Н.п. Крута Балка знаходиться в Ясинуватському районі Донецької області на підконтрольній території так званої самопроголошеної Донецької Народної Республіки. На захід від населеного пункту проходить лінія розмежування. Такі дії злочинців є грубим і цинічним порушенням Комплексу заходів по виконанню Мінських домовленостей», – йдеться у тексті.

Повідомляється, що злочинці спробують звинувати в обстрілі українські сили. Згідно з текстом, випадки фальсифікації реальної ситуації на тимчасово окупованих територіях представниками НЗФ є системним явищем.

«В свою чергу, керівництво АТО пильно відстежує всі зміни в оперативній обстановці на даному напрямку. Сили та засоби українських підрозділів перебувають у постійній готовності до адекватного реагування на будь-які виклики та загрози з боку окупантів. Наразі спостережні групи СЦКК здійснюють фіксацію чергових військових злочинів бойовиків на місцях обстрілів. Про чергові факти порушення проросійськими бойовиками міжнародного гуманітарного права буде негайно проінформовано офіс Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ», – додали у Штабі.

Як повідомлялося, донецька фільтрувальна станція припинила роботу після обстрілу бойовиків.