У штабі АТО попередили про ризик гуманітарної катастрофи у Луганську

15 Жовтня 2015, 08:06

У Луганську наразі проблемна ситуація з водопостачанням у місті. Про це повідомили на сторінці прес-центру АТО у мережі Facebook.

«У Луганську мають місце проблеми з водопостачанням мешканців обласного центру. З метою «покращення» ситуації комунальними службами припиняється водопостачання населених пунктів сателітів, за рахунок чого вдається забезпечити обласний центр. Аналогічні проблеми присутні у Перевальському районі так званої «ЛНР», де дуже напружена ситуація із водопостачанням. Немає води в селищі міського типу Байрачки та села Софіївка. Часткова подача води в Перевальську, Артемівську, Зоринську, Ящиковому та інших населених пунктах», – повідомили про ситуацію у штабі.

Такм також додали, що у разі невідновлення подачі води в населенні пункти при пониженні температури повітря нижче 0 є загроза перемерзання водопровідних і каналізаційних мереж.

Окрім того, у зайнятому бойовиками від березня Дебальцевому не провели роботи з підготовки до зими.

«Після завершення бойових дій в Дебальцевому у березні 2015 року, незважаючи на неодноразові запевнення самопроголошеної влади, жилі будинки в місті не відновлені, вікна не вставлені, населення, яке виїхало з міста на територію України та РФ не спішить повертатися до рідних домівок, а навпаки, не очікуючи комунального коллапсу, продовжують покидати місто. Висловлюють невдоволення, звинувачуючи владу «ДНР» у розкраданні коштів, які нібито виділила Росія на відновлення міста», – додали у тексті.

Як повідомлялося, у штабі АТО повідомляють про спокійну ситуацію на фронті протягом минулої доби.