У штабі АТО пояснили волонтерам, що не варто закуповувати для військових на Донбасі

13 Червня 2016, 21:42

Штаб АТО звернувся до волонтерів, які опікуються забезпеченням українського війська. У зверненні йдеться про те, яке майно не варто закуповувати.

«Командування штабу АТО звертається до вас із проханням не закуповувати для потреб підрозділів Збройних Сил України, що дислокуються у зоні проведення антитерористичної операції, те майно, яке знаходиться на складах у достатній кількості, а зосередити свою увагу на цільовій допомозі щодо придбання вкрай необхідних матеріалів і товарів», – зазначається у повідомленні.

Також прес-центр штабу опублікував фото із тим майном, яке є в достатній кількості.

«На сьогоднішній день на складах ЗС України в достатній кількості є поліпропіленових мішків (близько 100 тисяч штук), які використовуються для обладнання захисту позицій та блокпостів. Будівельні скоби наразі використовуються в меншій мірі – замість них застосовується дріт в’язальний (закуплений у достатній кількості) та плівка гідроізоляційна для покриття будівельних конструкцій (також у достатній кількості)», – наголосили в штабі.

Крім того, повідомляється, що для отримання зазначеного майна командирам підрозділів необхідно подати заявку до штабу АТО.

«При цьому слід зазначити, що при складанні відповідної заявки враховуються розрахунки потреби для обладнання тієї чи іншої споруди», – йдеться у повідомленні.