У Севастополі провели мітинг проти путінського уряду

5 Квітня 2015, 22:01

5 квітня у Севастополі відбувся антиурядовий мітинг. Про це повідомляють ЗМІ.

Активісти  руху «Захистимо Севастополь» висунули претензії до уряду міста. Чиновників звинуватили у невиконанні взятих на себе зобов'язань із благоустрою міста і небажанні працювати із севастопольцями «напряму».

Акція була узгоджена із севастопольським урядом, кажуть організатори, проте, незважаючи на законність проведення заходу, активістам намагались перешкодити.

До початку мітингу до організаторів підійшов підполковник поліції та повідомив про те, що під час проведення перевірки було встановлено – акція становить загрозу суспільній безпеці, після чого представник правоохоронних органів зажадав від організаторів заходу відмовитись від його проведення. Окрім того, за годину до початку акції у центрі міста залунала народна музика.

«Ця дія розцінюється нами як провокація, за фактом якої буде подано заяву до правоохоронних органів», – повідомив активіст.

Незважаючи на заборону з боку правоохоронців і музику, що заглушала спікерів, мітинг все ж відбувся. Активісти вимагали від севастопольського губернатора Сергія Меняйла звіту перед містянами з питань бюджету, а у разі незгоди вимагали «тримати відповідь перед народом» – відходу у відставку.

Це не перша акція громадського руху «Захистимо Севастополь». 21 березня на території Катерининського скверу в Севастополі відбувся мітинг, під час якого містяни вимагали відставки губернатора Сергія Меняйла.

Читайте також: Початок мітингового сезону