У Севастополі поставлять блокпости, щоб не пускати в місто прихильників Майдану

Акценти
24 Лютого 2014, 20:55

Як повідомляє ЛігаБізнесІнформ, про це стало відомо під час мітингу 24 лютого біля будівлі Севастопольської міськдержадміністрації.

До мітингувальників вийшов начальник УМВС Севастополя Олександр Гончаров, який заявив, що міліція не буде виконувати злочинних наказів і застосовувати силу по відношенню до протестувальників.

"Якщо з Києва прийдуть злочинні накази, ми їх виконувати не будемо , – зазначив Гончаров.

Зазначимо, що до учасників мітингу начальник міліції Севастополя прибув до разом з начальником бійців внутрішніх військ, які нещодавно повернулися з Києва.

Учасники акції протесту зажадали встановити чотири блокпости на в'їзді в місто, щоб запобігти можливому приїзду в Севастополь прихильників Майдану. Гончаров пообіцяв, що пости будуть встановлені і міліція буде озброєна.

Повідомляється, що учасники мітингу зібралися для підтримки Олексія Чалого, оголошеного 23 лютого міським головою.

Нагадаємо, в неділю у Севастополі на площі Нахімова мітинг обрав на посаду голови виконкому міської ради Севастополя Чалого, який, за даними ЗМІ, має російське громадянство. Оточення Чалого заперечує наявність у нього громадянства РФ.

Після цього Севастопольська міська державна адміністрація назвала незаконним таке рішення учасників мітингу. Однак після мітингу 24 лютого чиновники Севастополя пішли на компроміс і пообіцяли передати документи Чалому.

Із 1992 року статус Севастополя не передбачає посади мера. Керує Севастополем призначений президентом голова міськдержадміністрації. Тим часом, голова Севастопольської міськдержадміністрації Володимир Яцуба подав у відставку.

90