У Севастополі чиновники вчитимуть поважати білборди Януковича

17 Січня 2012, 11:10

Ініціатором його проведення виступило головне управління юстиції Севастополя. Представники місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, громадські організації та громадяни обговорять на ньому актуальну тему: «Шляхи вдосконалення діалогу влади і громадянського суспільства».

«Як особливий орган виконавчої влади, який займається питаннями державної правової політики, ми сьогодні бачимо, що назріла необхідність обговорити і запобігти методи публічного неповаги до влади, яке межує з серйозними правопорушеннями. На жаль, такі випадки сьогодні мають місце і у нас в Севастополі. Зокрема, я говорю про білборди із зображенням першої особи держави, які деякі громадяни закидають брудом», – зазначила керівник управління юстиції Севастополя Ольга Ковітіді.

Ковітіді додала: «Але ж на них зображений президент країни, який є гарантом конституційних прав і свобод. Тому ми повинні навчитися поважати свою державу, навчитися поважати свого президента, навчитися поважати владу, своїх батьків, а, значить, і самих себе».

Як відомо, з початку 2012 року білборди із привітанням президента Віктора Януковича було пошкоджено у різних містах України. У деяких із них міліція порушила кримінальні справи за цими фактами.