У СБУ звітують про затримання на Донбасі десятків бойовиків та їх інформаторів

14 Листопада 2014, 17:30

Контррозвідка Служби безпеки України протягом останньої доби затримала дев’ятьох терористів. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Згідно з повідомленням, троє мешканців Донеччини допомагали підрозділу розвідки з угруповання «Бєса» переховувати зброю та боєприпаси, які бойовики планували використати для проведення терористичних актів на території України.  Під час затримання зловмисників вилучено гранати РПГ-22, РПГ-26 та близько 400 бронебійно-запалювальних боєприпасів калібру 7.62.

Ще один зловмисник організовував блокпости у місті Сіверськ Донецької області, надавав допомогу бойовикам бандформування під керівництвом «Албанця» з їх транспортування та перевезення зброї.

Серед затриманих також є громадяни України, які безпосередньо входили до складу незаконних воєнізованих формувань "ДНР".

Також у прес-службі наголосили, що контррозвідка продовжує виявляти та затримувати інформаторів терористів. Зокрема, мешканець Красноармійська  збирав та передавав терористам інформацію про пересування та дислокацію окремих військових підрозділів України, які беруть участь в АТО. Інший інформатор повідомляв на "гарячу лінію" "ДНР" дані про дислокацію та пересування техніки ЗС України територією с.Кирилівка Волноваського району Донецької області. Крім того затримано розвідника-навідника та коректувальника вогню по позиціях українських військових.