У СБУ зробили заяву щодо боїв в Авдіївці

1 Лютого 2017, 07:48

Працівники Служби безпеки України фіксують численні порушення Мінських домовленостей з боку терористів, які обстрілюють з важкого озброєння район Авдіївки, повідомили у прес-центрі СБУ.

«СБУ разом з іншими правоохоронними структурами документує злочини терористів проти цивільного населення. Ці дані будуть додані до великого пакету інших злодіянь, за які Російська Федерація відповідатиме у судах перед міжнародною спільнотою», – зазналичи в спецслужбі.

За інформацією, оперативники спецслужби перебувають в епіцентрі подій та ведуть активну роботу з виявлення та знищення диверсійних груп бойовиків, корегувальників вогню та затримання спільників терористів та надають допомогу місцевій владі для уникнення гуманітарної катастрофи.

Крім того, в СБУ наголосили, що сприятимуть Спеціальній Моніторинговій Місії ОБСЄ у повному та безперешкодному доступі до всіх територій району проведення антитерористичної операції, зокрема й до авдіївської промзони.

Нагадаємо, станом на ранок першого лютого терористи не припиняють обстріли українських позицій в районі Авдіїки з важкого озброєння, бойовики вели вогонь з "Градів" та танків.