У СБУ заявили про відсутність перешкод для виїзду за кордон нардепа Ланьо

24 Липня 2015, 16:53

У Службі безпеки визнали, що народний депутат Михайло Ланьо міг залишити територію України, оскільки досі користується депутатським імунітетом. Про це повідомила під час брифінгу в Києві речник СБУ Олена Гітлянська.

«Це питання радше до прикордонній службі. Єдине, що можемо сказати – відповідно до статусу народного депутата, без подання Генпрокуратури і рішення Верховної Ради: і СБУ, й інші правоохоронні органи не можуть стосвно нього ухвалювати жодних процесуальних дій. Тому така можливість (перетину кордони України – Ред.) не виключається», – заявила вона у відповідь на питання, чи відомо СБУ про можливий перетин кордону нардепом Ланьо.

Як повідомлялося, у Мукачеві сталася вулична стрілянина з пожежею на АЗС. У ЗМІ повідомляли, що йдеться про комплекс «Антарес», де зійшлися бійці «Правого сектора» та близькі до нардепа Ланьо озброєні особи.

У результаті інциденту в Мукачевому постраждали 14 осіб, загинули щонайменше двоє. Кілька бійців «Правого сектора» після стрілянини ховаються в лісі. СБУ закликала бійців добровільно здати зброю.

За попередніми даними правоохоронців, в конфлікті 11 липня взяли участь ряд членів руху «Правий сектор», 12 з яких в даний час встановлено, затримано 4.

За даними СБУ, зараз у лісі на Закарпатті заблоковані шестеро бійців ПС.