У СБУ висловилися щодо проведення “Маршу рівності” в Києві

7 Червня 2016, 21:41

У Службі безпеки України сподіваються на спокійне проведення Маршу рівності в неділю в Києві. Про це заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт.

"Треба виконувати закон. Люди мають право виходити і висловлювати свою позицію – в рамках закону, отримуючи певний дозвіл. Упевнений, що організації, які проводитимуть 12 червня свій захід, будуть все робити в рамках закону", – сказав Тандіт.

Він також зазначив, що слід звернути увагу на те, "кому вигідно зараз провокувати скандал навколо цих організацій".

"Правоохоронні органи повинні забезпечити їм те, що вони хочуть. Інше питання – якщо вони будуть рекламувати свій спосіб життя, то відповідні органи повинні реагувати. Але провокацій ми не повинні допустити", – заявив радник керівника спецслужби.

"Сподіваюся, що ті, хто намагається провокувати цю ситуацію, будуть пам'ятати, що ми не повинні давати привід… щоб хтось із сусідньої держави став говорити про те, що ми погано ставимося до меншин", – підсумував Тандіт.

Як повідомлялося, торік у Києві на Оболоні відбулися сутички між міліцією та противниками маршу ЛГБТ. Під час сутичок постраждали міліціонери, один перебував у тяжкому стані – у нього була перебита ножем артерія. Про підозру було оголошено семи затриманим особам.