У СБУ відреагували на смерть бойовика з позивним “Гіві”

8 Лютого 2017, 09:36

У Службі безпеки України не підтверджують і не спростовують інформацію про смерть одного з ватажків терористів "ДНР" з позивним "Гіві". Про це заявив радник глави спецслужби Юрій Тандіт у середу, 8 лютого.

"Ми бачимо на відкритих каналах інформацію, яка свідчить, що в результаті терористичного акту убитий громадянин України Михайло Сергійович Толстих. Я не підтверджую цю інформацію, ми повинні її перевірити. Ми поки не контролюємо тимчасово окуповані райони Донецької і Луганської області. З того боку, де влада в руках терористів, інформація буде перевірятися, ми поки не даємо коментарів … Якщо інформація підтвердиться, очевидно, що тривають певні процеси, очевидно, що фейкова "Новоросія" не мала продовження, і, можливо, люди, які були з цим пов'язані, зачищаються службами. Але це припущення. Повинні бути якісь заяви з боку самопроголошених "республік", – сказав він.

Спікер штабу АТО Леонід Матюхін також офіційно не підтвердив смерть Толстих.

"Офіційного підтвердження цьому поки немає, але з аналізу ситуації, схоже, що, на жаль, він загинув", – зазначив Матюхін, додавши, що слід очікувати офіційного підтвердження", – наголосив він.

Нагадаємо, 8 лютого у "ДНР" повідомили про загибель бойовика "Гіві" в результаті теракту. В Україні "Гіві" обвинувачується в терактах проти військовослужбовців сил АТО та жорстокому поводженні з полоненими.