У СБУ створили Об’єднаний центр звільнення заручників

6 Жовтня 2015, 11:45

У Службі безпеки України створено Об’єднаний центр з координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі осіб, заручників та встановлення місцезнаходження безвісти зниклих в районі проведення антитерористичної операції. Відповідний наказ підписав глава відомства Василь Грицак, інформує прес-центр СБУ.

«Центр має вести облік військовослужбовців та цивільних осіб, які були захоплені терористами або зникли безвісти, координувати їхній пошук, вести переговори та забезпечувати звільнення», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що служба безпеки запрошує до роботи центру уповноважених представників інших міністерств та відомств, а також громадські, волонтерські і благодійні організації.

Читайте також: Президент помилував 20 засуджених

«З метою налагодження зв’язку з громадянами та ЗМІ при центрі створюється call-центр та окремий прес-підрозділ. За інформацією щодо своїх рідних, які зникли безвісти, родичі зможуть звернутися як поштою, електронним листом, так і особисто, відвідавши центр заадресою: м. Київ, вул. Ірининська, 4», – наголошують у СБУ.