У СБУ розповіли, скільки зібрали доказів агресії РФ проти України

28 Грудня 2017, 17:55

Служба безпеки України зібрала 393 свідчення щодо збройної агресії Росії проти України, а також фізичного насилля та знущань над українськими громадянами в окупованих районах Донецької та Луганської областей. Про це в четвер, 28 грудня, повідомила прес-служба відомства.

Нові отримані докази СБУ оприлюднила на сторінках інформаційного бюлетеню, підготовленого за результатами опитування 43 українців, які знаходилися в полоні у російських терористичних угруповань.

"Окрім численних доказів присутності військ РФ на території України та фактів катувань громадян бойовиками, у бюлетені перелічені результати судових рішень щодо злочинних дій терористів", – йдеться в повідомленні.

У спецслужбі зазначили, що багато важливих свідчень були задокументовані правоохоронцями від українських військових, які потрапили в полон під Іловайськом.

"СБ України готова надавати всебічну допомогу у дослідженні цих злочинів представникам міжнародних установ, зокрема правозахисним організаціям, передавши їм зібрані матеріали", ‒ повідомив голова СБУ Василь Грицак.

Нагадаємо, у жовтні Генеральна прокуратура України оприлюднила докази фінансування Росією бойовиків на Донбасі