У СБУ розповіли про місцеперебування екс-начальника поліції Вінниччини

24 Березня 2016, 17:10

Екс-начальник головного управління поліції у Вінницькій області Антон Шевцов перебуває в лікарні і готовий до співпраці. Про це заявила прес-секретар СБУ Олена Гітлянська.

"Служба безпеки знає, де перебуває Шевцов: він у лікарні. Він готовий до співпраці, і сьогодні наші працівники співпрацюють з ним", – сказала Гітлянська.

На запитання, чи може СБУ підтвердити заяву адвокатів Шевцова про те, що зараз він перебуває у Києві, прес-секретар не надала інформації, посилаючись на те, що в рамках проходження слідства така інформація не надається публічно.

Нагадаємо, раніше адвокати Шевцова заявили, що він перебуває в Києві.

Як відомо, Антона Шевцова, звільненого з посади начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області 14 березня, було затримано 17 березня о 18.40 на кордоні з Білоруссю в Чернігівській області. Оперативники вилучили у нього 10 тис. доларів, паспорт громадянина України і білет на літак з Мінська до Москви.

Проти Шевцова розслідують провадження за підозрою в державній зраді. Водночас 20 березня екс-начальника поліції Вінниччини звільнили з-під варти, оскільки час для обрання запобіжного заходу сплив.