У СБУ розповіли подробиці масштабної антитерористичної операції в Красногорівці

14 Грудня 2015, 23:59

Більшість затриманих під час спецоперації, проведеної спецслужбовцями в Красногорівці Донецької області, – відпущені. Про це заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт.

«Те, що було варто зробити, підтримали і місцеві жителі, скажу, що там є дуже потужна соціальна мережа, є загальна група, яка нараховує близько 8 тис. людей, багато з них – справжні патріоти України. Те, що ми зробили, треба було зробити. Залишилося всього кілька людей (із затриманих – Ред). Ті люди, які були затримані – більше 80 людей, з ними провели спеціальні профілактичні бесіди. Ну і було виявлено дуже багато незаконних предметів, зокрема зброї, які знаходилися у тих людей, яких затримували», – сказав він.

Радник глави СБУ наголосив: «Доки поряд з нами буде перебувати такий «родич» – це держава, яка до цього часу фактично воює проти нас, не виконує домовленості, які вони самі ж і підписували, буде існувати небезпека використати місцевих жителів як ресурс для того, щоб розхитувати ситуацію зсередини. Але ми робимо все, аби зберегти цілісність України».

Як повідомлялося, 10 грудня СБУ провела масштабну спецоперацію з попередження терактів у Красногорівці, під час якої було затримано 85 осіб.