У СБУ розповіли, як політики-втікачі та спецслужби РФ фінансують дестабілізацію в Україні

10 Червня 2016, 12:02

Українські політики і високопосадовці часів президентства Віктора Януковича, які втели до РФ, а також російські спецслужби фінансують дестабілізацію ситуації в Україні через політиків другого-третього ешелону. Про це на брифінгу в Одесі 10 червня заявив глава Служби безпеки України Василь Грицак.

«Росія фінансує екстремістську діяльність на території нашої держави», – сказав він.

При цьому глава СБУ заявив: «Ми фіксуємо багато випадків, коли деякі українські політики, скажімо, не першого, але другого-третього ешелонів у певних структурах таємно зустрічаються з представниками колишніх політичних українських еліт, які втекли на територію Росії, отримують фінансування як від спецслужб, так і від тих, які втекли з України. Ці кошти потім використовуються для дестабілізації ситуації всередині нашої держави».

Грицак зазначив, що агресор скоротив кількість обстрілів на Донбасі, водночас активізувалася диверсійна діяльність всередині держави.

Нагадаємо, у січні 2015 року тодішній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк звинуватив російського бізнесмена Костянтина Григоришина у фінансуванні антиукраїнських політичних сил і співпраці з ФСБ Російської Федерації.