У СБУ прокоментували відкриття “представництва “ДНР” у Марселі

27 Вересня 2017, 20:35

Участь у відкритті в Марселі фейкового представництва терористичної організації «ДНР» взяли маргінальні французькі політики та експерти, які фінансуються Кремлем. Про це повідомили в прес-центрі СБУ.

У спецслужбі наголосили, що їм добре відомі особи п’яти французьких громадян, які були присутні на «церемонії відкриття центру ДНР» у Марселі.

«Голова центру» Хубер Файяр разом з «однодумцями» Крістіаном Бореллі та Крістіаною Пуйоль прибули до «ДНР» влітку 2017 року через територію Росії. У Москві вони, зокрема, мали зустріч зі зрадницею України Наталією Поклонською, актрисою «home-video». В тимчасово окупованому Донецьку «делегація» підписала угоду щодо відкриття «центру» з так званою в.о. міністра закордонних справ «ДНР» Ніканоровою», – розповіли в СБУ.

Також повідомляється, що на відкритті «представництва» був також присутній президент об’єднання «Моя країна Франція» Жак Клостерман, який відвідував ОРДіЛО ще у 2016 році, коли його структура входила до «Національного фронту». Перед виборами 2017 року це об’єднання було виключено з коаліції Марін Ле Пен.

П’ятий «почесний гість» відкриття «центру» Ксав’є Моро – французький аналітик та військовий експерт. За останній час неодноразово озвучував тези вигідні кремлівській пропаганді та організовував публічні заходи за гроші російських спецслужб.

«На сьогодні після публічної заяви міністра закордонних справ України Павла Клімкіна щодо відкриття у Марселі фейкового «центру ДНР» французьке МЗС офіційно звернулося до правоохоронних органів країни перевірити законність відкриття на території Франції представництва терористичної організації», – наголосили в СБУ.

Нагадаємо, у французькому місті Марсель 25 вересня попри критику МЗС Франції відбулося відкриття так званого "представництва "ДНР".

Раніше Міністерство Європи та закордонних справ Франції звернулось до прокурора країни через відкриття так званого "представництва "ДНР" у Марселі. У міністерстві наголосили, що французька влада офіційно не визнає об’єднання, яке не має дипломатичного статусу і не може набути пов’язаних із ним привілеїв та імунітетів.

читати ще

показати ще
96