У СБУ повідомили, що російськими найманцями на Донбасі командує генерал-майор ЗС РФ

11 Березня 2015, 15:16

Координацією загонів бойовиків і російських найманців на території Донецької області займається генерал-майор Збройних сил РФ Олексій Завизьон. Про це у своєму Facebook заявив радник голови Служби безпеки України Маркіян Лубківський.

"В  Донецьку з січня 2015 року у складі основного командування в рамках ротаційного відрядження знаходиться начальник штабу, громадянин Російської Федерації, позивний "Алагір". Мова йде про генерал-майора Завизьона Олексія Володимировича, 1965 року народження, уродженця м. Нарва (Естонія)", – написав Лубківський.

За даними СБУ, "Алагір" є відповідальною особою за маневрування артилерією, РСЗВ, важкою технікою та живою силою бойовиків і російських військовослужбовців на ключових напрямках на окупованій території Донецької області.

"За його безпосереднього керівництва та координації здійснювалися масштабні і криваві обстріли українських міст, зокрема Краматорська та Маріуполя", – зазначив Лубківський.

При цьому він підкреслив, що "зв'язком і можливою заміною Завизьона в Україні є генерал-майор Андрій Вікторович Гурулєв".

Як повідомлялося, 10 березня на Харківщині затримали "ЛНРівця", якого завербував російський бойовик "Бабай".

Нагадаємо, 3 бюерезня СБУ затримала росіянина, що "зливав" терористам інформацію про ЗСУ.