У СБУ назвали ймовірну причину вбивства Захарченка

31 Серпня 2018, 19:34

Голову самопроголошеної "Донецької народної республіки" Олександра Захарченка вбили через кримінальні розборки у середовищі бойовиків або ліквідували російські спецслужби. Про це заявив керівник апарату глави Служби безпеки України Ігор Гуськов.

 

"Сьогодні стався вибух, унаслідок чого загинув Захарченко, і не лише він. За нашими даними, за тим вибухом стоять саме бойовики або російські спецслужби", – сказав Гуськов в ефірі телеканалу "112.Україна" в п'ятницю, 31 серпня.

 

"У нас є підстави вважати, що смерть Захарченка може бути результатом внутрішніх кримінальних конфліктів у середовищі бойовиків, насамперед пов'язаних із перерозподілом бізнесу, віджатого протягом 2014-2018 рр. Але ми не виключаємо і спроби російських спецслужб також усунути одіозну фігуру, яка, у нас є інформація, заважала росіянам і на сьогодні стала зайвою", – додав він.

 

Нагадаємо, у п'ятницю, 31 серпня, у центрі окупованого Донецька ватажок "ДНР" Олександр Захарченко отримав смертельні поранення у результаті вибуху в кафе "Сепар" на вулиці Пушкіна. Бомба вибухнула поруч з кафе, де перебував Захарченко. У так званій адміністрації Захарченка підтвердили його смерть внаслідок вибуху у центрі Донецька.