У СБУ назвали ім’я екс-нардепа, який фінансував бойовиків “ДНР” та “ЛНР”

16 Листопада 2017, 11:16
Бойовиків терористичних організацій "ЛНР" і "ДНР" фінансував голова Всеукраїнської партії «Родина», екс-депутат Верховної Ради та Одеської міськради Ігор Марков спільно з менеджментом одеської будівельної компанії.  Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на джерело у Службі безпеки України.

"До фінансування "ДНР" і "ЛНР" через будівельний бізнес в Одесі причетний колишній депутат Верховної Ради Ігор Марків", – сказав співрозмовник агентства.

Наразі в офісах будівельної компанії в Одесі проходить обшук з метою отримання додаткових доказів у рамках порушеного кримінального провадження за фактом фінансування тероризму. 

Раніше СБУ заявила, що викрила екс-депутата Одеської міськради на фінансуванні терористів "Л-ДНР", проте його ім'я у спецслужбі не називали.

Нагадаємо, 12 серпня Інтерпол затримав екс-регіонала Ігоря Маркова в Італії. 13 серпня Мін'юст попросив суд в Одесі ініціювати екстрадицію екс-нардепа Маркова.

14 серпня суд Генуї обрав міру запобіжного заходу щодо Маркова – утримання під вартою.

У лютому італійська сторона відмовила українській у видачі Маркова. Після цього у ЗМі з'явилася інформація, що Марков утік до Росії.

98