У СБУ назвали чотири основні версії вбивства журналіста Шеремета

20 Липня 2016, 20:43

У справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, яке сталося 20 липня в Києві, розглядаються чотири основні версії: професійна діяльність; ворожість у відносинах або особисті мотиви; російський слід (дестабілізація ситуації); замах на Олену Притулу. Про це повідомив радник голови СБУ Юрій Тандіт у Facebook.

Він нагадав, що Порошенко доручив голові СБ України Василю Грицаку створити групу, у якій зібрати найкращих фахівців для скоординованих слідчих дій.

Нагадаємо, 20 липня у Києві в результаті вибуху автомобіля загинув журналіст Павло Шеремет. Авто належало керівнику "Української правди" Олені Притулі, але її в машині не було. Прокуратура кваліфікувала загибель журналіста за ч.2 п 5 ст 115 КК України (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб).

Президент Петро Порошенко доручив залучити до розслідування фахівців американського ФБР та Євросоюзу. Міністерство закордонних справ України отримало підтвердження від Консультативної місії ЄС із реформування сектору громадянської безпеки про надання необхідної допомоги в розслідуванні.