У СБУ анонсували перевірку учасниці Євробачення від Вірменії

22 Березня 2017, 23:53

Служба безпеки України перевірить факт незаконного відвідування окупованого Криму учасницею Євробачення-2017 від Вірменії Арцвік Арутюнян. Про це повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська.

"Ми дуже уважно ставимося до всієї інформації, яка звучить у ЗМІ щодо можливого незаконного перетину кордону тієї чи іншої особи. Але всі наші рішення базуються винятково на українському законодавстві і після ретельної перевірки. Ми обов'язково подивимося, перевіримо, якщо у нас будуть документальні підтвердження, будемо приймати рішення", – заявила вона в ефірі телеканалу 112 Україна.

Читайте також: Дівчина на візку не їде. Реакція соцмереж на заборону в'їзду в Україну учасниці Євробачення-2017 від Росії

Нагадаємо, 22 березня Служба безпеки України заборонила в’їзд на територію України громадянці Російської Федерації, учасниці Євробачення-2017 Юлії Самойловій терміном на три роки. Причиною стало те, що Самойлова виступала в окупованому Криму 27 червня 2015 року на гала-концерті фестивалю Світ спорту і добра, приїхавши на півострів без спеціального дозволу України.  

У Європейській мовній спілці заявили, що поважають закони України, але при цьому глибоко розчаровані рішенням про заборону.