У Салоніках посилили заходи безпеки через інформацію про можливі провокації РФ

7 Вересня 2018, 17:35

У грецькому місті Салоніки на тлі повідомлень про можливі протести і відкриття Міжнародної міжгалузевої виставки-ярмарку посилили заходи безпеки. Про це повідомляє грецьке видання Ekathimerini.

 

Зокрема, до міста перекинули додатково п'ять тисяч додаткових офіцерів грецької поліції, гелікоптери і човни берегової охорони.

 

Зазаначається, що до охорони також залучені агенти ЦРУ та ФБР, оскільки на відкритті виставки буде присутній міністр торгівлі США Вілбур Росс та посол США в Афінах Джефрі Паятт.

 

Водночас до до міста уже прибув прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас. У звэязку з цим у місті в найближчі дні очыкуэться низка протестів.

 

Крім незадоволених медиків, держслужбовців та пенсіонерів, очікується проведення мітингу противників угоди щодо зміни назви Македонії.

 

Раніше грецька газети Kontra News повідомила про те, що Москва готує провокації у Салоніках у вересні під час проведення міжнародної виставки-ярмарку. Відзначалося, що деякі грецькі банди вуличних хуліганів, що фінансуються з чорних кас Путіна, готуються до заворушень.

 

Нагадаємо, 10 липня стало відомо, що грецький уряд вирішив вислати двох російських дипломатів і заборонити в'їзд ще двом, звинувачуючи їх у втручанні у внутрішні справи та незаконні дії проти національної безпеки Греції.  Зазначається, що Афіни звинувачують дипломатів РФ у здобутті та розповсюдженні інформації та невдалій спробі підкупу грецьких держслужбовців. Так, Афіни закликають до негайного вислання двох працівників, у тому числі офіцера посольства Росії Віктора Яковлєва та вислання ще двох.