У Ризі затримали зловмисника, який знищив виставку про Майдан

7 Жовтня 2015, 19:09

Поліція Риги затримала 22-річного чоловіка, який напередодні зруйнував експозицію виставки "Люди Майдану". Про це повідомив прес-секретар Держполіції Том Садовскіс.

"Чоловіка затримали за місцем проживання, в Пардаугаві, в ніч на середу і помістили в ізолятор короткочасного затримання. У четвер поліція попросить суд застосувати до нього арешт. Другого хулігана продовжують шукати", – йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, автор виставки – фотограф Сергій Мельников розповів, що зловмисники були на виставці двічі. Удень двоє молодих чоловіків зіпсували чотири експонати і порізали прапор, знявши свої дії на мобільний телефон. За словами Андрія Анцанс, який в той момент наглядав за експозицією і став очевидцем події, обидва чоловіки потім відправилися геть, а помітивши "хвіст", побігли. Уночі, коли за виставкою наглядав сам Мельников, до неї під'їхала автомашина з прихованими номерними знаками. Чоловіки помітили фотографа і поїхали.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 5 жовтня працівники поліції Центрального ділянки міста Риги отримали інформацію про те, що невідомі зруйнували експозицію виставки "Люди Майдану", яка знаходилася на бульварі Брівібас, біля будівлі уряду. За цим фактом було розпочато кримінальний процес про хуліганство.