У розвідці розповіли про «інформаційні тренди» в середовищі бойовиків

27 Лютого 2017, 09:41

За останні дні у самопроголошеній «Донецької народній республіці» активно поширюються два «інформаційні тренди» у колі терористів, повідомив координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook у понеділок, 27 лютого.

За його словами, активно обговорюють чутки про те, що навесні-влітку Росія влаштує масштабний наступ проти України, однак не уточнюється, йдеться про формат нинішньої «гібридної війни» на Донбасі, або про відкриту агресію.

Окрім того, Тимчук зазначає, що інший інформаціний тренд пов'язаний з тим, що нібито Збройні Сили України хочуть «скинути київську владу за корупцію і зраду».

«На сьогодні це найбільш неофіційно обговорювані теми, причому як на рівні «чиновників» і командного складу, так і серед рядових бойовиків», – підсумував Тимчук.

Нагадаємо, 8 лютого Тимчук повідомив про те, серед бойовиків формувань «ДНР», які дислокуються в райони Горлівки, поширюються чутки про підготовку наступу Збройних сил України з метою перекриття сполучення між Горлівкою та Ясинуватою-Донецьком.