У розвідці розповіли, як бойовики проводять “призов” на Донбасі

13 Лютого 2018, 19:00

Головне управління розвідки Міністерства оборони повідомило, що в ОРДіЛО бойовики змушують місцевих жителів вступати до російсько-окупаційні війська та брати участь у бойових діях на Донбасі. Про це у вівторок, 13 лютого, повідомляє прес-служба оборонного відомства.

 

"Керівництво окупаційних адміністрацій продовжує заходи з примушення місцевих мешканців тимчасово окупованих територій сходу України до участі в бойових діях у складі російських окупаційних військ", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, представники так званих "військових комісаріатів" обліковують місцевих жителів, які прибули на "мобілізаційні збори", як осіб, що вже склали так звану "військову присягу окупаційному режиму".

 

"Ватажки окупантів спрямовують основну увагу, під час підготовки залучених на т.зв "мобілізаційні збори" осіб, на забезпечення комплектування ними мінометних та артилерійських підрозділів російських окупаційних військ", – додали в Міноборони. 

 

Як повідомлялося 5 лютого, Головне управління розвідки Міноборони повідомило, що Збройні сили РФ проводять відбір офіцерів для ротації в з’єднаннях і частинах так званих 1 та 2 армійських корпусів (АК) російських окупаційних військ.

 

Раніше бойовики поширили по всім бюджетним організаціям і заводам "ЛНР" негласне розпорядження, згідно з яким всім чоловікам у терміновому порядку потрібно з'явитися відзначитися у військкоматі.