У розвідці назвали сучасні види озброєнь, які Росія використовує на Донбасі

6 Вересня 2017, 15:23

Представник Головного управління розвідки Міністерства Оборони України Вадим Скібіцький назвав найсучасніші види озброєнь, які російська армія використовує на сході України. Про це пише Армія.fm.

(Вадим Скібіцький)

"Перш за все, безпілотні літальні апарати. Весь спектр безпілотних літальних апаратів, наприклад, "Форпост", "Орлан-10", "Дозор" та інші тактичного рівня були випробувані на нашій території Це сучасні засоби радіоелектронної розвідки та боротьби – "Сожитель", "Свет КУ", "Красуха" – все, що є на озброєнні РФ було у нас. Я не кажу про снаряди, боєприпаси, стрілкове озброєння, "бородачі", "шмелі" тощо, все це було випробувано ними на нашій територі", – розповів Скібіцький.

За його словами, РФ на тимчасово окупованих територіях використовує найбільш сучасне озброєння.

"Сьогодні Російська Федерація на окупованих територія використовує найбільш сучасне озброєння. Ми маємо розуміти, що бюджетні потенціали Росії та України дуже різні. Але Росія намагається на нашій території випробовувати найбільш нові зразки, щоб брати їх на озброєння і використовувати у інших конфліктах, наприклад, в Сирії. Ми повинні зробити все, аби не відстати від них в технічному плані. Аби виявити щось, потрібні сучасні засоби розвідки.", – зазначив представник Міноборони.

Нагадаємо, розвідка Міноборони назвала місця дислокації забороненого озброєння бойовиків. Терористи ховають поблизу лінії зіткнення заборонені озброєння і військову техніку на базі цивільних підприємств.