У російського ГРУшника Алєксандрова з’явився новий адвокат

21 Березня 2016, 15:25

Адвокат Валентин Рибін став новим захисником Алєксандра Алєксандрова, військового РФ, захопленого у Луганській області та обвинуваченого у вбивстві українських військових. Про це повідомив кореспондент агентства «Інтерфакс-Україна» у суді.

За інформацією видання, Рибін вступив у справу в якості захисника Алєксандрова під час засідання Голосіївського райсуду Києва в понеділок, 21 березня. Рибін надаватиме адвокатську допомогу на підставі договору, укладеного з сім'єю Алєксандрова.

Адвокат попросив у суду час для ознайомлення з матеріалами справи до 11 квітня. На судове засідання у понеділок доставили підсудних Алєксандрова і Євгенія Єрофєєва.

Крім того, адвокат останнього Оксана Соколовська надала суду документи для підтвердження необхідності надання їй охорони, про що вона просила на попередньому засіданні.

Як повідомлялося, адвокат Алєксандрова Юрій Грабовський – безслідно зник.

Раніше, на початку березня, в.о. генерального прокурора України Юрій Севрук заявляв, що є інформація про можливий замах на життя російських військовослужбовців Єрофєєва і Алєксандрова, тому на одне із засідань суду їх не доставляли.

Нагадаємо, військовослужбовці ГРУ ГШ РФ Алєксандр Алєксандров та Євгєній Єрофєєв були затримані 16 травня 2015 рокув зоні проведення АТО в районі р. Щастя (Луганська обл.) при спробі захопити стратегічний міст. У результаті зіткнення один український військовий загинув, троє отримали поранення.

19 травня українські слідчі оголосили затриманим підозру у вчиненні злочинів, передбачених ст. 258-3 КК України, за участь у терористичній діяльності т. зв. "ЛНР". Пізніше Шевченківський райсуд Києва обрав для них запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомляв, що державний обвинувач буде просити максимальну санкцію для Алєксандрова та Єрофєєва.