У Росії згорів психоневрологічний інтернат, 23 людини загинули

13 Грудня 2015, 10:39

У психоневрологічному інтернаті у Воронезькій області Росії в ніч на неділю, 13 грудня, сталася пожежа, унаслідок якої загинули 23 людини. Про це повідомили у прес-службі регіонального центру МНС Росії.

Як повідомляють російські агенції з посиланням на джерела, частину загиблих знайшли під час розбору завалів після пожежі. Мовляв, тіла виявили переважно в тих частинах корпусу диспансеру, де проходили лікування лежачі хворі та ті, які вживали сильнодіючі препарати.

За фактом пожежі правоохоронні органи відкрили кримінальне провадження.

"Слідчими органами Слідчого комітету РФ по Воронезькій області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.109 КК РФ (спричинення смерті з необережності, двом і більше особам), за фактом загибелі людей при пожежі в БУЗ ВО "Новохопєрскому психоневрологічному інтернаті", – йдеться в повідомленні.

Як підкреслили в СУ СК у Воронезькій області, у кримінальній справі призначено низку експертиз, в тому числі судово-медичні з метою встановлення точної причини смерті загиблих, а також пожежо- технічна для з'ясування причини виникнення пожежі.

Пожежа сталася у ніч на 13 грудня у першому корпусі інтернату в селі Алферівка під Воронежем. На момент загоряння у будівлі перебувало 74 особи, серед них четверо – медичні працівники. Пожежу загасили через три години, за цей час корпус інтернату повністю згорів. 

Нагадаємо, у Києві ввечері 22 березня сталася пожежа в лікарні для невиліковно хворих, в результаті чого загинула одна людина.