У Росії затримали групу українських журналістів, які готують сюжети про суд над Савченко

8 Березня 2016, 12:11

У Курській області Росії затримали знімальну групу телеканалу СТБ, яка працювала над висвітленням ситуації з полоненою Надією Савченко. Про це повідомив кореспондент "Радіо Свобода" Антон Наумлюк на сторінці у мережі Facebook.

За його словами, капітан російської ДПС Шестаков заатримав машину журналістів нібито через несплачений штраф за порушення ПДР. При цьому групу відвезли у відділок МВС РФ.

Съемочную группу украинского телеканала СТБ, которая освещала процесс по делу Надежды #Савченко, остановили сотрудники Д…

Posted by Антон Наумлюк on Tuesday, March 8, 2016

Пізніше, за словами Наумлюка, черговий Горшечєнского районного відділення МВС РФ у Курскій обасті телефоном назвав іншу причину затримання.

"Номери схожі на ті, які перебувають у розшуку", – зазначив він та пояснив, що "цифри збігаються, а літери треба перевірити по базі".

Близько 12:00 стало відомо, що знімальну групу відпустили.

Як повідомлялося, знімальну групу СТБ, яка працювала на процесі щодо Савченко, вже затримували у РФ у жовтні 2015 року. Тоді сумніви у російських правоохоронців викликали паспорти українців. У грудні українців відмовлялися випускати з РФ.