У Росії заявили, що затримали 152 українські вантажівки

15 Лютого 2016, 11:13

На території Російської Федерації затримали 152 автотранспортних засоби, що належать українським перевізникам. Про це повідомила прес-служба Федеральної служби РФ по нагляду у сфері транспорту.

"За станом на 9:00 15.02.2016 року на території РФ затримано 152 автотранспортних засоби, що належать українським перевізникам. Випадків вчинення протиправних дій з боку водіїв автомобілів не зареєстровано", – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, з 14 лютого Ространснагляд заявив про заходи щодо призупинення руху на території Росії вантажних автотранспортних засобів, зареєстрованих в Україні.

"До отримання додаткових вказівок від Міністерства транспорту Російської Федерації інспектори Ространснагляду в ході здійснення транспортного контролю вантажних автотранспортних засобів, зареєстрованих в Україні, складають протокол вилучення з описом документів і поміщають автотранспортний засіб на спеціалізовану стоянку", – йдеться в повідомленні.

Як наголошується, зазначена міра не стосується режиму транзиту з України в Казахстан.

Як повідомлялося, блокада російських фур в Україні почалася 11 лютого. Станом на вечір 14 лютого 10 українських областей долучилися до акції.

14 лютого РФ офіційно заявила про аналогічну про блокаду українських вантажівок, проте вранці 15 лютого в Мінекономіки України повідомили, що Росія не вводила додаткових обмежень на рух українських фур.