У Росії заявили, що не видадуть Польщі уламки літака Качинського

14 Березня 2016, 23:57

Уламки літака Ту-154М, який зазнав авіакатастрофи під Смоленськом у квітні 2010 року, не будуть видані Польщі до завершення всіх слідчих дій по кримінальній справі. Про це заявив офіційний представник Слідчого комітету РФ Владімір Маркін.

"Поки всі слідчі дії не будуть закінчені, звісно ж, уламки літака, які є речовими доказами у кримінальній справі, не можуть бути передані польській стороні не тільки у відповідності з нормами Кримінально-процесуального кодексу Російської Федерації, але і міжнародного законодавства", – сказав він.

Читайте також: Міністр оборони Польщі назвав терактом авіакатастрофу під Смоленськом, Росія протестує

Як повідомлялося, 7 березня у Варшаві розпочалося повторне розслідування Смоленської катастрофи.

Нагадаємо, літак Ту-154 польського президента Леха Качинського розбився 10 квітня 2010 року під Смоленськом. Загинули 96 людей – 88 пасажирів і вісім членів екіпажу. Серед загиблих – президент, його дружина і частина керівництва країни.

У січні 2011 роу контрольована російською владою МАК оприлюднила остаточний звіт про причини Смоленської трагедії, в якій всю провину за катастрофу польського урядового літака Ту-154 поклала на польську сторону, не побачивши жодної вини в діях росіян.