У Росії заявили, що готують відповідь на закриття свої дипломатичних об’єктів у США

11 Липня 2017, 17:39

Міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров заявив, що Москва розглядає заходи у відповідь на рішення США вислати у грудні 2016 року 35 російських дипломатів і закрити два об'єкти, що використовувалися посольством Росії в США. Виступаючи в Мауербахе, Австрія, 11 липня, Лавров сказав, що російська сторона обмірковує конкретні кроки, але зазначив, що не буде ділитися деталями з пресою.

Раніше 11 липня російська газета "Известия" з посиланням на неназване джерело в МЗС Росії повідомляло, що Москва має намір вислати 30 дипломатів США і накласти ембарго на деякі об'єкти в американській власності у РФ. Це може бути або дача посольства США в Срібному Бору.

Нагадаємо, центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. Через це США вислали з країни 35 російських дипломатів і закрили два російських дипломатичних компаунди в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на втручання Росії у вибори у США та утиски американських дипломатів в Москві.

Згодом також стало відомо, що розслідування про ймовірне втручання Росії в проведення минулорічних президентських виборів у США доручили надсекретному відділу ФБР.