У Росії заявляють, що аварія літака Ан-148 не зменшить попит на нього

9 Березня 2011, 12:11

«Я пропоную почекати офіційного висновку комісії, яка проводить розслідування (причин падіння Ан- 148). Причин може бути багато, і краще на цю тему не гадати», – відмітив Ісайкін.

«Сам літак затребуваний, і багато країн цікавляться саме цією моделлю літака, тому після завершення розслідування і висновків комісії у будь-якому випадку ця співпраця продовжиться», – підкреслив глава «Рособоронекспорту».

Нагадаємо, 6 березня під час льотних випробувань на межі Білгородської і Воронезької областей розбився літак Ан-148. Загинули шість чоловік, у тому числі два громадяни М’янми (пілоти з М’янми проходили навчання відповідно до програми підготовки льотного складу на Ан-148).

Причиною краху Ан-148, стала, швидше за все, технічна несправність. Між тим, через 3-4 дні будуть готові попередні ці розшифровки бортових самописців літака, що розбився.

Воронезький літакобудівний завод (ВАСО) виробляє літаки Ан-148 спільно з українським Авіаційним науково-технічним комплексом О.К. Антонова з 2008 року. Цього року ВАСО планує побудувати дев'ять літаків Ан-148, а з 2013 року випускати по 24 літаки в рік.