У Росії вирішили на місяць зупинити завод ВАЗ через низький попит – ЗМІ

7 Грудня 2015, 08:25

Російський автозавод ВАЗ зупинить роботу конвеєра з 18 грудня до 18 січня через низький попит на продукцію. Про це повідомили російські ЗМІ з посиланням на джерела.

Повідомляється, що зупинка виробництва стосується передусім заводу в Тольятті, де на місяць також зупинять конвеєри Renault-Nissan. На заводі в Іжевську роботу зупинять з 28 грудня.

У публікації зазначили, незважаючи на зупинку конвеєра раніше звичного для новорічних свят терміну – з 31 грудня, працівники «АвтоВАЗу» як і раніше приходитимуть на роботу.

«Призупинка виробництва – вимушений захід, який дозволить заводу не накопичувати запаси в умовах низького попиту, пояснили співрозмовники «Ведомостей». У січні-жовтні 2015 року продажі легкових автомобілів і LCV у Росії впали на третину, продажі Lada – на 30%, свідчать дані АЄБ. Якщо попит продовжить знижуватися, то вже у I-му кварталі «АвтоВАЗ» може використати інший антикризовий захід, анонсований нещодавно в якості можливого, – чотириденний робочий тиждень, сказала особа, близька до підприємства», – написали журналісти.

Як повідомлялося, в Україні з 3 січня наступного року вирішили запровадити мито на імпорт автомобілів з Росії.