У Росії винесли попередження виданню, яке “неправильно згадало” “Правий сектор”

1 Лютого 2016, 21:12

Роскомнагляд виніс попередження журналу The New Times, за "неправильне згадування" "Правого сектору". Про це заявив прес – секретар відомства Вадим Ампелонский.

Попередження пов'язане зі згадкою в публікації організації "Правий сектор" без вказівки на те, що вона заборонена в РФ. "Попередження винесено 21 січня 2015 року", – сказав він, зазначивши, що воно перше в цьому році для The New Times. Видання порушило ст. 4 закону про ЗМІ (зловживання свободою масової інформації).

Читайте також: Росіянина засудили за підтримку "Правого сектору"

Головний редактор журналу також може бути оштрафований у відповідності зі ст. 13.15 Кодексу про адміністративні правопорушення (зловживання свободою масової інформації). Розмір штрафу за подібне порушення законодавства для посадових осіб може скласти від 4 до 5 тис. руб.

Роскомнагляд склав протокол про адміністративне правопорушення, з яким згодом звернеться до мирового судді. Роскомнагляд має право звернутися до суду з позовом про анулювання свідоцтва про реєстрацію ЗМІ, якщо вона протягом року отримає два і більше попереджень відомства.

Нагадаємо, у серпні у Росії члена "Правого сектору" засудили за "розпалювання ворожнечі".