У Росії суд обрав запобіжний захід українцю, якого затримали за “контрабанду”

4 Червня 2018, 18:51

У Москві Лефортовський суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту для українця Андрія Гашенка, якого підозрюють у нібито "контрабанді запчастин для військової техніки". Про це в понеділок, 4 червня, повідомила прес-секретар суду.

 

Так, українця взяли під варту на два місці.

 

"Суд задовольнив клопотання слідства і обрав Гашенку запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на строк до 31 липня 2018 року", – заявила вона.

 

Як зазначається, Гашенка підозрюють за частиною 1 статті 30, частиною 1 статті 226 Кримінального Кодексу РФ (Замах на контрабанду …вибухових пристроїв, ядерних матеріалів, вогнепальної зброї, зброї масового ураження, боєприпасів, іншої військової техніки та матеріалів і обладнання, які можуть бути використані при створенні зброї масового ураження…).

 

Нагадаємо, у Росії 31 травня затримали громадянина України за підозрою у нібито контрабанді в Україну запчастин до військової техніки. Його адвокат повідомив, що українець був затриманий не під час проходження кордону,  хоча контрабанда зазвичай кваліфікується тільки на кордоні.

 

4 червня Міністерство закордонних справ України зажадало зустрічі з консулом РФ через інформацію про затримання українця у Москві.