У Росії скасували опозиційний марш протесту 1 березня

28 Лютого 2015, 11:11

Опозиція у зв'язку з убивством Боріса Нємцова скасувала узгоджений із мерією Москви ходу 1 березня в районі Мар'їно. Про це повідомив один з організаторів акції співголова партії РПР- Парнас Михайло Касьянов.

"Прийнято рішення скасувати марш 1 березня і призначити траурний марш в центрі Москви", – сказав він.

"З цього приводу ми вже вступили у взаємодію з мерією Москви", – додав Касьянов.

Разом з тим, у мерії Москви заявили, що за законом неможливо замінити заявлений опозицією антикризовий марш траурною акцією. Про це "Російській службі новин" керівник департаменту регіональної безпеки міста Москви Олексій Майоров.

"Якщо організатори готові будуть якісь заходи пояснювати, вони офіційно повинні звернутися в уряд Москви. За законом сьогодні змінювати щось кардинально ми не можемо. Заявки подаються максимум за 15, мінімум за 10 днів. Остаточне погодження заходу закінчується за законом за три. У всякому разі, якщо щось буде, це буде не в форматі тих заходів, які передбачені законом 54 законом ФЗ. Поки немає про що говорити", – сказав він.

Як повідомлялося, в ніч на суботу, 28 лютого, в самому центрі Москви, на Великому Кам'яному мосту біля стін Кремля було вбито російського опозиціонера Боріса Нємцова. Невідомий чотири рази вистрілив в політика. Від поранень Нємцов помер на місці.

Представник СК Владімір Маркін заявив, що за фактом вбивства порушено кримінальну справу за двома статтями КК РФ.

"Кримінальну справу порушено головним слідчим управлінням СКР по Москві за статтями 105 КК РФ "вбивство" і 222 КК РФ "незаконний обіг зброї", – сказав Маркін.

98