У Росії присяжні визнали винними всіх фігурантів справи у вбивстві Нємцова

29 Червня 2017, 17:30

Колегія присяжних в Московському окружному військовому суді РФ визнала винними всіх п'ятьох фігурантів справи про вбивств опозиційного політика Боріса Нємцова.

На винесення вердикту колегії знадобилось три дні. За цей час присяжні проголосували за 26 питань і визначили, зокрема, наскільки доведені обставини вбивства Нємцова, чи вчинив кожен з підсудних осудні йому дії, чи випливає з цього, що кожен з них винен, і чи заслуговують вони поблажливості.

У цій справі проходять колишній військовослужбовець батальйону "Північ" внутрішніх військ МВС Заур Дадаєв, брати Анзор і Шадід Губашеви, Темірлан Ескерханов і Хамзат Баха. Рішення про покарання буде ухвалювати суддя Юрій Житников.

Нагадаємо, в ніч на 28 лютого 2015 року в Москві біля стін Кремля було вбито російського опозиціонера Боріса Нємцова. Невідомий декілька разів вистрілив у спину політику. Від поранень Нємцов помер на місці.

У січні 2016 року голова СК РФ назвав убивство Нємцова розкритим. Фігурантам справи про вбивство Нємцова офіційно оголосили про завершення слідства.

Окрім того, у Росії прокуратура заявила про зникнення двох свідків у справі про вбивство опозиційного політика Боріса Нємцова.