У Росії при зльоті зазнав аварії військово-транспортний літак Ан-26

31 Березня 2016, 16:04

У Ростовській області РФ у вівторок, 29 березня, зазнав аварії військово-транспортний літака Ан-26. Про це в четвер, 31 березня, повідомило джерело в силових структурах регіону.

"Під час зльоту літака екіпаж почув гучний хлопок в районі правого двигуна, після чого спрацювала сигналізація «Пожежа правого». Льотчики негайно вжили заходів до припинення розбігу і змогли зупинити літак в межах злітно-посадкової смуги", – сказав співрозмовник.

За його словами, незважаючи на те, що спрацювала система пожежогасіння, правий двигун повністю згорів. Гвинт і редуктор під час аварії відірвало. Екіпаж при цьому не постраждав, на землі руйнувань немає.

"Рішенням командування польоти літаків Ан-26 і Ан-30 призупинені до особливих вказівок", – сказало джерело.

"За попередніми даними, під час розбігу літака на правому двигуні відірвалася одна з лопатей гвинта, в результаті чого сталася розбалансування, двигун зруйнувався і загорівся", – сказав співрозмовник.

Як повідомлялося, 30 березня літак Су-25, що виконував навчально-тренувальний політ, зазнав аварії під час виконання посадки на аеродром Черніговка в Приморському краї РФ, пілот катапультувався, ніхто не постраждав.