У Росії продовжили контракт з головою Газпрому – ЗМІ

16 Лютого 2016, 08:29

Голова компанії Газпром Алєксєй Міллєр продовжить перебувати на посаді до 2021 року. Про це повідомило російське видання "КоммерсантЪ" з посиланням на джерела в уряді РФ.

Згідно з повідомленням, відповідну директиву ухвалили під час засідання російського уряду. Згідно з нею, термін повноважень Міллєра закінчиться у травні 2021 року. Водночас у Газпромі ще не оприлюднили дату наступного засідання Ради директорів, під час якої мають затвердити рішення. Також продовження терміну повноважень Міллєра мають затвердити в Адміністрації Владіміра Путіна.

Повідомляється, що Міллєр перебуває на посаді голови Газпрому з 2001 року.

Як повідомлялося, раніше оприлюднили звіт Газпрому, в якому йдеться, що вартість вимог українського Нафтогазу до компанії у Стокгольмському арбітражі сягнула $11-16 млрд.

Раніше у Газпромі заявили, що виставлять "Нафтогазу" і направлять до Стокгольмського арбітражу претензії щодо стягнення $8,2 млрд за невиконання умови take or pay ("бери або плати").

Нагадаємо, "Газпром" та "Нафтогаз" вже подали взаємні позови до Стокгольмського арбітражу. Суд відмовився об'єднати ці позови.

Читайте також: За рік Стокгольмський арбітраж отримав щонайменше п'ять скарг на Газпром