У Росії поїзд протаранив автобус, який застряг на переїзді, загинули 20 людей

6 Жовтня 2017, 09:35

У Росії на залізничному переїзді потяг протаранив автобус із пасажирами, який застряг на колії, загинули 20 людей, в тому числі троє дітей. 

Як пише ТАСС, аварія сталася на станції Покрив під Володимиром.  Глава місцевої адміністрації В'ячеслав Аракелов повідомив, що пасажирський автобус прямував з Казахстану до Москви. У свою чергу поїзд прямував з Санкт-Петербурга в Нижній Новгород. Всього в автобусі за попередньою інформацією було 56 осіб.

В той же час РБК з посиланням на повідомлення прес-служби Московської залізниці повідомляє, що аварія сталася о 3:39. Зіткнення сталося після того, як автобус, перетинаючи залізничний переїзд, заглох на колії.

За версією головного управління МВС по регіону, зіткнення сталося через те, що "автобус виїхав на заборонний сигнал залізничного світлофора".

Як зазначається, понад 30 пасажирів автобуса вижили, тому що, побачивши потяг, вийшли і намагалися виштовхати застряглий транспортний засіб з колії перед зіткненням, але їм не вдалося.

Прес-служба УМВС по регіону передає, що автобус зламався на переїзді, пише Інтерфакс.

"За уточненою інформацією, у автобуса Mercedes сталася поломка. У момент зіткнення автобус перебував на залізничному переїзді на заборонний сигнал світлофора", – йдеться в прес-релізі.

Нагадаємо, в квітні в Омській області РФ потяг зіштовхнувся зі шкільним автобусом на залізничному переїзді, загинули водій і пасажирка автобуса, яка супроводжувала дітей.