У Росії підтвердили відправку гуманітарних вантажівок до Придністров’я

3 Грудня 2014, 12:00

Росія направила гуманітарний конвой до Придністров’я у складі 60 вантажівок, 11 з яких вже на території «ПМР». Про це журналістам Тиждень.ua розповіли у прес-службі організації «Евразийская интеграция», яка відповідає за доставку вантажу.

«Це не гуманітарна допомога, а гуманітарна програма Російської Федерації. На територію Придністров’я заходять 60 вантажівок для 12 соціальних об’єктів, які будують у Придністров’ї: дитячі садки, школи та об’єкти охорони здоров’я. Це якраз обладнання для лікарень, дитячих садків, шкіл і т.д.», – заявила представник прес-служби Софья Чєрєпанова.

На цей момент у Придністров’ї перебувають 11 з 60 вантажівок, але маршрут слідування вантажівок до Придністров’я в організації не назвали.

«11 вантажівок вже у Придністров’ї, але мені невідомо, чи вантаж іде через Україну. Він може слідувати через Європу», – зазначила Чєрєпанова.

Тиждень.ua звернувся за коментарем також до Держприкордонслужби та МЗС України.

В обох відомствах не мають жодної інформації про проходження гуманітарного вантажу до Придністров’я через територію України.

Нагадаємо, Росія відправила вже сім гуманітарних конвоїв на територію окупованого Донбасу. Жоден з вантажів не був узгоджений з українською стороною.