У Росії підтвердили, що отримали від ГПУ пакет про виклик на допит голови та суддів КС РФ

12 Березня 2018, 15:47

Конституційний суд Російської Федерації отримав виклик суддів до української Генпрокуратури в зв'язку з підозрою в співучасті в посяганні на цілісність України через події на Донбасі і в Криму, повідомляє Українська правда.

 

"Пакет від Генпрокуратури України отримано", – заявив представник КС РФ.

 

Наразі інших подробиць та коментарів немає.

 

Раніше повідомлялося, що Головна військова прокуратура України направила повідомлення про підозру та виклик на допити 18 суддям та голові Конституційного суду Російської Федерації у справі про анексію Криму. Про це у себе на сторінці у Facebook написав генеральний прокурор України Юрій Луценко у понеділок, 12 березня.

 

За словами генпрокурора, судді Конституційного Суду Російської Федерації сприяли представникам влади і Збройним Силам РФ у штучній легітимізації окупації частини території України – Автономної республіки Крим і міста Севастополь.

У повідомленні також зазначено, що у разі нез’явлення до Головної військової прокуратури у визначений строк без поважних причин підозрюваних буде оголошено в розшук та скеровано до суду клопотання про надання дозволу на їх затримання з метою доставки в суд для розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.