У Росії під час навчань фрагмент ракети влучив у житловий будинок – ЗМІ

15 Грудня 2015, 21:20

У Росії в Архангельській області під час навчального пуску на полігоні «Ненокса» поблизу Северодвинська фрагмент крилатої ракети відокремився і влучив у житловий будинок. Про це повідомляє місцеве видання «News29» з посиланням на очевидців.

За інформацією видання, ракета потрапила в будинок по вулиці Борова у військовому містечку. В результаті в будинку сталася пожежа, була проведена екстрена евакуація жителів. Ніхто не постраждав.

Міноборони офіційно повідомило, що ракета впала поблизу населеного пункту Ненокса. Однак у відомстві не кажуть, що вона потрапила в будинок.

У свою чергу «Стрічка.ру» з посиланням на джерело підтверджує, що одна з частин ракети позаштатно відокремилася і потрапила в житловий будинок.

У Неноксі, розташованому на березі Білого моря в 40 кілометрах на захід від Северодвинська, знаходиться Центральний ракетний полігон ВМФ ("Дев'ятка" або "Сопка" на військовому жаргоні), створений в 1954 році. На цьому полігоні проходять випробування ракетного озброєння, що передається флоту, зокрема, стратегічні комплекси балістичних і крилатих ракет, протикорабельні і зенітні ракети. 

Як повідомлялося, у США літак упав на будинок, загинули щонайменше дві людини, які знаходилися на борту десятимісного повітряного судна.