У Росії опублікували новий список компаній та осіб України, проти яких ввели санкції

25 Грудня 2018, 18:35

Росія у вівторок, 25 грудня, внесла до нового санкційного списку 245 осіб та сім компаній України. Про це повідомляє прес-служба уряду РФ.

 

Загалом, тепер під економічні обмеження підпадають 567 фізичних осіб та 75 компаній.

 

Зокрема, Москва запровадила санкції проти державного концерну "Укроборонпром", а також – Укрспецекспорт, Центренерго та група ТАС.

 

Крім того, економічні обмеження запровадили щодо міністра у справах ветеранів Ірини Фріз, першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового, мера Одеси Геннадія Труханова, а також депутатів Олени Сотник, Ігоря Луценка, Вадима Новинського, Олександра Вілкула та Бориса Колеснікова.

 

Як повідомлялося, 25 грудня Росія розширила перелік фізичних і юридичних осіб України, на яких будуть накладені санкції. 

 

Нагадаємо, 1 листопада Росія запровадила санкції проти України, а саме – щодо 322 фізичних та 68 юридичних осіб. Так, економічні обмеження проти України передбачають: блокування (замороження) безготівкових коштів, замороження електронних цінних паперів та власності на території Росії; заборону на переведення коштів за межі Росії.