У Росії хакери атакували сайти незалежних від Кремля ЗМІ

6 Травня 2012, 15:18

«Комерсант» наголошує, що відбулася найпотужніша DD0S-атака з березня 2008 року, коли сайт видання був заблокований протягом декількох діб. Також ж проблеми виникли у сайту телеканалу "Дождь".

"Slon.ru лежить", – написала у своєму мікроблозі на Twitter старший редактор Slon.ru, журналіст "Еха Москви" Тоня Самсонова.

"Сайт tvrain.ru не працює, втім, як і сайти" Слона "і" Еха Москви ". Схоже, DDoS", – йдеться в мікроблозі телеканалу "Дождь".На його сторінці у Facebook повідомляється, що телеканал намагається відбитися від атаки.

"Відбиваємося від DDoS-атаки, здається, це так називається. Колеги з Slon.ru теж намагаються налагодити свою роботу", – йдеться в повідомленні телеканалу.

Відразу після оприлюднення інформацію про хакерську атаку, прокремлівський рух «Наші» спростув свою можливу причетність до блокування сайтів.

Активістка руху Анастасія Фєдорєнчік заявила, що «Наші» не знають, хто стоїть за сьогоднішніми DD0S-атаками.

Як повідомлялось, 5 травня невідомі хакери зламали е-mail та skype адміністратора білоруської кампанії «Революція через соціальну мережу» (РЧСМ) Антона Скорини. Також була здійснено спробу взяти під свій контроль групу РЧСМ «ВКонтакте», але завдяки тому, що для доступу до аккаунту потрібне смс-підтвердження, цього вдалося уникнути.

Нагадаємо, у лютому російські правозахисники заявили про посилення тиску на користувачів інтернету.

Президент Росії Дмітрій Мєдвєдєв не погоджується з твердженням, що в Рунеті свобода слова опинилася під загрозою.

«Як на мене, жодної загрози для свободи слова в інтернеті не має. Цього не має у нашій країні і, судячи з усього, не буде», – сказав Мєдвєдєв.

Позначки: