У Росії анонсували проведення морських військових навчань із Китаєм

17 Вересня 2017, 15:25

Росія і Китай збираються провести військові навчання "Морська взаємодія-2017" на базі Тихоокеанського флоту. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Згідно з повідомленням, берегова фаза відбудеться у Владивостоці з 18 по 21 вересня. Морська частина маневрів розпочнеться 22 вересня в акваторії Японського і південній частині Охотського морів.

"Під час проведення морської фази від російської сторони будуть задіяні великий протичовновий корабель "Адмірал Трібуц", корвет "Досконалий", рятувальне судно "Ігор Білоусов" з рятувальним глибоководним апаратом "АС-40" на борту і ракетний катер "Р-11", – заявив начальник відділу інформаційного забезпечення прес-служби ВВО по Тихоокеанському флоту РФ Владімір Матвєєв.

Читайте також: Виклик національній безпеці. Яку загрозу несуть військові навчання "Захід-2017"

"Від китайської сторони – есмінець "Ши Цзячжуан", сторожовий корабель "Да Цин", корабель комплексного постачання "Дун Пінху", рятувальне судно проекту 926 "Чандао" з рятувальним глибоководним апаратом "Елар-7", – додав він.

Забезпечувати навчання будуть малий протичовновий корабель "Радянська Гавань", дві дизель-електричні підводні човни, гідрографічне судно "Віктор Фалєєв" і морський буксир "МБ-93".

Також повідомляється, що в ході морської фази навчань будуть задіяні також два літаки Іл-38, два літаки Ту-142М3, вертоліт Ка-27пс і вертоліт Ка-27 морської авіації ТОФ. Від ВМС Китаю будуть корабельні вертольоти Z-9C і Z-9D.

Нагадаємо, 14 вересня у Білорусі стартували спільні російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017».